• Košínova 13, 612 00 Brno, Česká republika
  • Otevírací doba: Pondělí - Pátek 08:00 - 17:00
  • 514 260 705-8

Naše rady a náměty jak můžete i sami přispět k větší bezpečnosti své nemovitosti

Je dobré chránit je mechanickým zámkem. Uvnitř instalovaný magnetický detektor upozorní ústřednu, že došlo k otevření dveří, a ústředna očekává odjištění systému. Nedojde-li k tomu během nastavené doby, je vyhlášen alarm. Takto lze zabezpečit i okna.

Správná instalace je naprosto nutná. Při profesionální instalaci navíc získáme mnoho výhod nejen u pojišťoven!

Lze chránit mřížemi, cestu zloděje znesnadní i bezpečnostní fólie na sklech (sklo se neroztříští ani při velkém nárazu). V každém případě je vhodné výše zmiňované mechanické zabezpečení kombinovat pro jistotu s elektronickým.

Proti vyloupení bytu či domu se chráníme kvalitními vstupními dveřmi. Šetřit na nich není na místě. Základním opatřením je koupě bezpečnostních dveří ve 3. nebo 4. bezpečnostní třídě. Jejich odolnost je dána ocelovou konstrukcí, oboustranným celoplošným pancéřováním, až 25 bodovým uzamykatelným systémem a speciálními kalenými kryty zámků. Nezapomínejte na terasové a balkonové dveře, sklepní šachty i okna!

Zloději většinou kvalitní zabezpečovací techniku poznají. Mechanické zabezpečení a profesionální poplašná zařízení včetně venkovní sirény zloděje účinně odradí. Zloději nechtěji podstupovat riziko a raději půjdou k dalšímu, nezabezpečenému objektu.

Předměty jako žebříky, stoly, židle, kontejnery na odpady apod. by neměly být volně přístupné. Zloději se tak mohou dostat na balkóny a k oknům 1. patra.

Dobrá zpráva

Profesionální zloději kvalitní zabezpečovací techniku okamžitě poznají. Dělejte to kriminálním živlům těžší. Na webových stránkách firmy I.T.S. Security najdete vše potřebné pro kvalitní ochranu před vloupáním a výrobky, kterými se nejlépe zabezpečíte.