• Košínova 13, 612 00 Brno, Česká republika
  • Otevírací doba: Pondělí - Pátek 08:00 - 17:00
  • 514 260 705-8

O firmě

Focus Of Safety

I.T.S. Security s.r.o.

Proč I.T.S.? In Time Security. Jednoduše řečeno, jsme ve správný čas na správném místě.

Jsme mladá společnost s profesionálním personálním obsazením. Naši zaměstnanci jsou z různých oblastí bezpečnosti a mají mnohaleté zkušenosti s chodem a provozem námi nabízených služeb při zachování nejvyšší míry kvality vedoucí ke spokojenosti zákazníka.

Snažíme se v co největší možné míře naslouchat přáním a požadavkům klienta a tím vytvářet prostor k neustálému vývoji a zkvalitnění námi nabízených služeb. Dáváme vždy přednost osobnímu jednání a konzultaci s klientem.

Specializace

Naší specializací a hlavní činností je elektronická ostraha objektů a ostraha přes kamerový systém a to jak domácností tak i firem.

Pravidelné školení a certifikace

Pravidelně provádíme školení a certifikace všech našich zaměstnanců, které dlouhodobě zvyšuje jejich odbornost a profesionalitu v oboru.

Nezůstáváme pozadu!

Nezůstáváme pozadu a neustále sledujeme vývoj a trendy v bezpečnostní oblasti jak u nás tak i v zahraničí. Investujeme do modernizace našeho vybavení a technologií. Nabízíme alternativu pro připojení elektrické požární signalizace EPS na PCO naší společností dle požadavků hasičského záchranného sboru.

Etický kodex

Za všech okolností dodržujeme etický kodex! Jednáme eticky, profesionálně a dle platné legislativy České republiky.

Společnost I.T.S. Security s.r.o. má uzavřeno pojištění odpovědnosti za škodu vzniklou jiné osobě v souvislosti s její veškerou podnikatelskou činností ve výši 40 miliónů Kč.

 

 

Ing. Pavel Stibal

Jednatel společnosti